Telefon: +420 775 585 770     I     E-mail: info@truhlarstvi-hrachovec.cz

Truhlářství Hrachovec logo

Truhlářství Hrachovec

Praha a střední čechy

Postele

V nabídce dřevěných postelí z masivu jsou jak modely určené pro designově řešené ložnice, dětské pokoje a nebo modely pro klasické stylové ložnice praktického stylu.

Vlastní vzhled dotvářejí u dřevěných postelí především moderně řešená čela postele a tvarování postelových noh. Prostor ve spodní části postele může být otevřený, nebo může být řešen jako postel s úložným prostorem se zásuvkou, nebo výklopným roštem. Dřevěné postele z masivu se podle velikosti dělí na postele z masivu jednolůžka a manželské postele z masivu (dvojlůžka) neboli dvoulůžka. Vysoká kvalita dílenského zpracování a výběrová kvalita materiálu pro výrobu řadí dřevěné postele z masivu mezi nejlepší výrobky, které je možno do ložnice pořídit. Dřevěná postel je pak základním předpokladem pro zdravý spánek a kvalitní odpočinek. Dlouhá životnost je u dřevěných postelí samozřejmostí.

Pokud jde o materiál, nejkvalitnější jsou postele z buku, jasanu a nebo dubu.

Všechny postele je možnost sladit s interiérem mořením a lakováním. Dokážeme vyrobit přírodní postel v kombinaci s laminem,dýhou a lakovanou MDF RAL barvou podle vzorníku NCS.

Povrchovou úpravu používáme tvrdé podlahové laky nebo oleje.

 

Truhlářství Hrachovec

Praha a střední čechy

První Jílovská a.s.,

ČS. Armády 547

254 01 Jílové u Prahy

IČO: 70773475

Napište nám:

Telefon: +420 775 585 770

E-mail: info@truhlarstvi-hrachovec.cz

 

Copyright  ©  Truhlářství Hrachovec

Webdesign: lukaskejha.cz